fbpx

Debesijos paslaugos

Kas yra debesijos paslauga?

Jeigu jūsų duomenys jau nebetelpa kompiuteryje, turite dokumentų vairiuose USB atmintinėse ir kitose laikmenose, kai reikia surasti kokį nors dokumentą, pasimetate, kur jo ieškoti? Kyla didelė tikimybė, jog kompiuteriui sugedus, ar pasimetus atmintinei Jūs neteksite svarbių duomenų.

Tokiu atveju Jums reikia debesijos paslaugos.

Naudojantis šia paslauga visi Jūsų duomenys bus saugomi vietoje vietoje ir lengvai prienami iš kitų įrenginių. Taip pat bus kuriama atsarginė duomenų kopija.

.

Turite klausimų?

Gaukite nemokamą konsultaciją!

Individualūs pasiūlymai

Jūsų kompiuteryje nebėra vietos failams?

Turite jau keletą atmintinių duomenų saugojimui ir tai nėra patogu?

Reikalinga atsarginė duomenų kopija

Duomenims turėsite tiek vietos, kiek reikia

Ar norėtumėte pradėti projektą su mumis?

Čia galite paskaičiuoti preliminarią paslaugų paketo kainą

Paslaugos paketas Pageidautinos paslaugos
Proaktyvi priežiūra

Skaičiuoklė Jums pateikia vieno mėnesio preliminarią priežiūros kainą

Ši kaina yra kintanti – ji priklauso nuo:

Kokio pobūdžio yra kompiuterizuotos darbo vietos ir kiek intensyviai joms yra reikalinga nuotolinė ir proaktyvi paslauga.

Duomenų kopijų kaina priklauso nuo duomenų tipo, kiekio ir pan.

Kompiuterinio tinklo priežiūros kaina gali  kisti pagal tinkle esančių įrenginių kiekį, tipą, vartotojų skaičių.

Elektroninės pašto dėžutės kainą įtakoja vartotojų kiekis, bei užsakomosios paslaugos.

Apie vaizdo stebėjimo paslaugą. Mūsų įmonė bendradarbiauja su įmone, kuri yra šios srities profesionalai. Jų vaizdo stebėjimo įrenginių kainos yra draugiškesnės užsisakant jas per ITSPEC. Visi pasiūlymai įmonėms yra derinami pagal paslaugos trukmę, bus reikalinga įrenginių nuoma, ar įrenginius įmonė įsigis.  Galime pasiūlyti įvairių elektrotechnikos paslaugų.

Socialiniai tinklai – vizitinė kortelė internete. Labai svarbu ne tik įmonės, bet ir vadovo įvaizdis internetinėje erdvėje.  Internetinės sistemos, internetiniai puslapiai – ne tik Jūsų reprezentacija, bet ir būdas klientams jus rasti ir patogiai su Jumis susisiekti, o Jums puiki galimybė gauti kiekvieno susidomėjusiojo Jūsų paslaugomis sutikimą rinkodaros ir reklamos klausimais kontaktuoti.

MŪSU PARTNERIAI SIŪLO

„Brandbook“ įmonės vientiso stiliaus knygos sukūrimas. Jos kaina priklauso nuo to, kiek pilnai bus išpildyta ši knyga. Ar Jums bus reikalingas tik logotipas ir spalvų paletė, ar reikalingas dizainas firminiam blankui,  automobilių apklijavimui, darbo rūbams, įvairiems kvietimams ir verslo dovanoms. ITSPEC’ų parteriai siūlo įmonės įvaizdžio paslaugas nuo vizitinės kortelės iki darbo rūbų su Jūsų ženklu, bei darbo transporto apipavidalinimu.  

Įmonės išorinės apsaugos sistemos – nuo vaizdo kamerų iki elektrikos -automatikos, aukštalipio paslaugų. Mūsų parteriai Jums pasiūlys trumpalaikę arba ilgalaikę įrangos nuomą, esant stebėjimo kamerų gedimui į įvykio vietą įsipareigoja atvykti per tris valandas. Taip pat gali pasiūlyti priešgaisrinių sistemų įdiegimą, priežiūrą ir atnaujinimą, bei atlieka šių sistemų patikras.